Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
William Mr. William
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin

AUGUST compressors

CONTACT US

Trade begins with communication.

Produktet e nxehta
Product Center
 • kompresor ajri vidhos magnetik i përhershëm me dy faza
  kompresor ajri vidhos magnetik i përhershëm me dy faza
 • Gusht Kompjuteri VSD që kursen energji
  Gusht Kompjuteri VSD që kursen energji
 • Gusht PM kompresor ajri me vidhos me shpejtësi të ndryshueshme motorike
  Gusht PM kompresor ajri me vidhos me shpejtësi të ndryshueshme motorike
 • Kompresor ajri me dy shkallë 132KW për miniera
  Kompresor ajri me dy shkallë 132KW për miniera
 • Krijuesi i ajrit HPS SERIES SPECIAL për prerjen me lazer
  Krijuesi i ajrit HPS SERIES SPECIAL për prerjen me lazer
 • Kompresor ajri me vidhosje fundi ajri 15KW 20HP
  Kompresor ajri me vidhosje fundi ajri 15KW 20HP
 • Gusht 3in 1air Ttank kompresor ajri të montuar me Vida
  Gusht 3in 1air Ttank kompresor ajri të montuar me Vida
 • Kompresori i ajrit të vidhave me shpejtësi fikse standarde 30KW 40HP
  Kompresori i ajrit të vidhave me shpejtësi fikse standarde 30KW 40HP
 • Gusht kompresor ajri 15kw me tharës dhe filtër
  Gusht kompresor ajri 15kw me tharës dhe filtër
 • kompresor ajri magnetik i përhershëm me dy faza Makineria e tekstilit
  kompresor ajri magnetik i përhershëm me dy faza Makineria e tekstilit

ABOUT US

NINGBO XINDA SCREW COMPRESSOR CO, LTD.was themeluar në vitin 1998, është një ndërmarrje moderne e specializuar për kompresor me vidhos, e cila ka teknologjinë thelbësore të kompresorit të ajrit të vidhave, ka të drejta të plota të pavarura të pronësisë intelektuale, dhe nga shqyrtimi i rreptë licencon prodhimin e kompresorit të ajrit të vidhave bazë. Fabrika mbulon një sipërfaqe prej 200,000 metrash katror, ​​një sipërfaqe ndërtimi prej 120,000 metrash katror dhe një staf të përgjithshëm prej më shumë se 1.300, ndër të cilët më shumë se 300 personel profesional dhe teknik. Pas më shumë se 20 vjet zhvillimi, kompania grumbulloi përvojë të pasur në hartimin dhe prodhimin e kompresorit, ka një ekip të fortë R&D, i specializuar në zgjidhje efikase dhe perfekte të sistemit të ajrit të kompresuar, duke përmirësuar vazhdimisht performancën e produkteve dhe procesin e prodhimit. Specializuar në prodhimin e kompresorit të vidhave AUGUST, aktualisht ka kompresor të rregullt presioni EGT / EPT seri-dy faza të kompresorit të rregullt të presionit EGT / EPT seri-dy kompresorë për fazën e ngjeshjes për industrinë e tekstilit SF / SF-T seri-kompresor të vetëm fazor kompresor MP seri-të përhershëm kompresor me frekuencë të ndryshueshme magnet YGS seri-të gjitha në një kompresor, seri HPS-kryq për prerje lazer të gjitha në një kompresor WG (P) S / WHPS seri-vaj vajosjeje për presion pa presion të rregullt dhe presion të lartë kompresor LG (P) S seri-single kompresori me presion të ulët 3 faza speciale për kompresorin industrial dhe minierën Performanca e cilësisë arriti nivelin e avancuar ndërkombëtar, industri të produkteve në të gjithë vendin dhe eksportoi në Evropë, Azinë Juglindore, Lindjen e Mesme dhe rajone të tjera, të favorizuara nga përdoruesit. Duke iu bashkuar parimit të biznesit e [efikasitetit të lartë, kursimit të energjisë, besueshmërisë dhe qëndrueshmërisë ”AUGUST ju siguron produkte dhe shërbime me cilësi të lartë, si dhe zgjidhje të sistemit të kompresorit të ajrit të përshtatur.
 • 24
  24 H Online Service No Time Difference.
 • 1998
  We Were Established In 1998.
 • 1000
  Our Factory Have More Than 1000 Employees.
 • 10000
  More Than 10000 Square Meters Technical R&D Building.
Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

Rreth nesh

hetim