Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
William Mr. William
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin

AUGUST compressors

HomeProdukteKompresori ajror i vidhosur me vajKompresori i ajrit të ftohur me ajër

Kompresori i ajrit të ftohur me ajër (Total 7 Products)

Kategoritë e produkteve të Kompresori i ajrit të ftohur me ajër , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, Kompresori industrial i vidhave , furnizuesit Kompresor ajri mini i vidhosur / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të Makinë kompresore ajrore portative R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!
Kompresor ajri me vidhosje fundi ajri 15KW 20HP
Ajri i ftohur Fundi i ajrit me një skenë binjake me vida - Gusht - Markë Garancia e rotorit 5 vjeçar 45,000-50,000 Orari i Punës i Shkruar me jetë Kushineta Skf Explorer (Kryesisht) Sistemi mikro kontrollues i kursimit të energjisë, funksionim...
Gusht kompresor ajri 15kw me tharës dhe filtër
Ajri i ftohur Fundi i ajrit me një skenë binjake me vida - Gusht - Markë Garancia e rotorit 5 vjeçar 45,000-50,000 Orari i Punës i Shkruar me jetë Kushineta Skf Explorer (Kryesisht) Sistemi mikro kontrollues i kursimit të energjisë, funksionim...
Gusht 3in 1air Ttank kompresor ajri të montuar me Vida
Ajri i ftohur Fundi i ajrit me një skenë binjake me vida - Gusht - Markë Garancia e rotorit 5 vjeçar 45,000-50,000 Orari i Punës i Shkruar me jetë Kushineta Skf Explorer (Kryesisht) Sistemi mikro kontrollues i kursimit të energjisë, funksionim...
Kompresori i ajrit të vidhave me shpejtësi fikse standarde 30KW 40HP

markë: gusht

paketim: kuti prej druri

Ajri i ftohur Fundi i ajrit me një skenë binjake me vida - Gusht - Markë Garancia e rotorit 5 vjeçar 45,000-50,000 Orari i Punës i Shkruar me jetë Kushineta Skf Explorer (Kryesisht) Sistemi mikro kontrollues i kursimit të energjisë, funksionim...
Gusht 18,5KW / 25HP ajri i ftohur kompresor ajri të heshtur

markë: gusht

paketim: kuti prej druri

Ajri i ftohur Fundi i ajrit me një skenë binjake me vida - Gusht - Markë Garancia e rotorit 5 vjeçar 45,000-50,000 Orari i Punës i Shkruar me jetë Kushineta Skf Explorer (Kryesisht) Sistemi mikro kontrollues i kursimit të energjisë, funksionim...
Kompresori i ajrit me vidhje të heshtura industriale AUGUST 37KW / 50HP

markë: gusht

paketim: kuti prej druri

Ajri i ftohur Fundi i ajrit me një skenë binjake me vida - Gusht - Markë Garancia e rotorit 5 vjeçar 45,000-50,000 Orari i Punës i Shkruar me jetë Kushineta Skf Explorer (Kryesisht) Sistemi mikro kontrollues i kursimit të energjisë, funksionim...
Kompresor ajri rrotullues 75kw / 100hp

markë: gusht

paketim: kuti prej druri

Ajri i ftohur Fundi i ajrit me një skenë binjake me vida - Gusht - Markë Garancia e rotorit 5 vjeçar 45,000-50,000 Orari i Punës i Shkruar me jetë Kushineta Skf Explorer (Kryesisht) Sistemi mikro kontrollues i kursimit të energjisë, funksionim...

Kinë Kompresori i ajrit të ftohur me ajër furnizuesit

Këtu ju mund të gjeni produktet e lidhura në Kompresori i ajrit të ftohur me ajër, ne jemi prodhues profesional të Kompresori industrial i vidhave,Kompresor ajri mini i vidhosur,Makinë kompresore ajrore portative,Kompresori i ajrit të ftohur me ajër,,. Ne u përqendruam në zhvillimin ndërkombëtar të produkteve të eksportit, prodhimit dhe shitjes. Ne kemi përmirësuar proceset e kontrollit të cilësisë të Kompresori i ajrit të ftohur me ajër për të siguruar çdo produkt të kualifikuar të eksportit.
Nëse dëshironi të dini më shumë rreth produkteve në Kompresori i ajrit të ftohur me ajër, ju lutemi klikoni detajet e produktit për të parë parametrat, modelet, fotografitë, çmimet dhe informacione të tjera rreth Kompresori industrial i vidhave,Kompresor ajri mini i vidhosur,Makinë kompresore ajrore portative,Kompresori i ajrit të ftohur me ajër,,.
Çfarëdo që ju jeni një grup ose individ, ne do të bëjmë çmos për t'ju dhënë një mesazh të saktë dhe të plotë rreth Kompresori i ajrit të ftohur me ajër!

Produkte të reja

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

Rreth nesh

hetim